Autor Wątek: Kampanie adwords  (Przeczytany 88 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline lenonkumm

 • *
 • Wiadomości: 6
  • Zobacz profil
Kampanie adwords
« dnia: Kwiecień 11, 2018, 08:37:53 »
Hej, ho,

Najlepszych przekazem reklam nie jest wcale telewizja ,bo dociera do wszystkich grup nawet tych nie zainteresowanych, najlepszym sposobem jest internet :) a w internecie to kampanie adwords dociera tylko do tych użytkowników którzy są na prawdę zainteresowani i są w stanie kupić ten produkt bądź usługęOffline ruswikimak

 • *
 • Wiadomości: 6
  • Zobacz profil
Odp: Kampanie adwords
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 23, 2018, 14:57:33 »
Tradowanie -> Analiza Techniczna
Inwestowania -> Analiza Fundamentalna

Tradingu nie interesuje mnie nazwa, ilość sztuk,  wydarzenia ani nic innego - tylko WYKRES  :wink:
Jak inwestuje w longterm wtedy ważne są fundamenty. XVG nigdzie na longterm nie było wrzucone, na pewno nie u nas bo nikt z nas nie trzyma go na longa  :smile: więc ta wiadomość jest troche bez sensu @Margola
Uprzedzając pytania -> nie uważam XVG za dobrą pozycje na LONGA co pisałem często różnym osobom na priv przy pytaniach  :smiley: Ci co dłużej ze mną współpracują, wiedzą kiedy pozbyłem się wszystkich XVG.
 Jasna sprawa i dobrze że bezpieczniej do tego podchodzisz, osobiście i traduje i inwestuję, nie zainwestował bym na longa w coś takiego :smiley: ale jeśli wykres wygląda dobrze to mogę grać na każdym coinie  jesli posiada jakąś płynność :smiley:

Być może wkrótce pogramy na DAS... :smile: hmm


Offline lenonkumm

 • *
 • Wiadomości: 6
  • Zobacz profil
Odp: Kampanie adwords
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 23, 2018, 10:25:45 »
Bitcoin (BCN), pierwsza krypto-waluta, została wprowadzona w 2009 roku. Ale ogólne masy tylko odnotowały istnienie około 2015 roku, kiedy zaczęły rosnąć. Zanim ludzie zaczęli wiedzieć o kryptowalutach i technologii blockchain, rynek był już wypełniony kilkoma cyfrowymi walutami, uważając się za ulepszoną wersję Bitcoin.

Chociaż żadna z kryptowalut nie była w stanie powtórzyć popularności Bitcoin i nadal jest największą cyfrową walutą, nie można zaprzeczyć, że kilka projektów kryptograficznych jest rzeczywiście lepszych niż Bitcoin.

Prywatność zawsze była ważnym czynnikiem dla społeczności kryptograficznej. Podczas gdy Bitcoin był pierwszym, który rozpoczął rewolucję blockchain, nie każda osoba lub organizacja popiera otwartą sieć Bitcoin. Podczas gdy dokładna tożsamość osoby wysyłającej lub odbierającej BTC nie może być znana, jeśli znasz czyjś adres BTC, możesz łatwo śledzić swoje transakcje.

Offline ruswikimak

 • *
 • Wiadomości: 6
  • Zobacz profil
Odp: Kampanie adwords
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 31, 2018, 18:07:17 »
Jedną z najbardziej zachęcających rzeczy, jakie kiedykolwiek czytałem o odrzuceniu, był mój osobisty bohater piszący Jack Handey. Powiedział on rozmówcy Mike'owi Sacksowi, że jego wskaźnik akceptacji w The New Yorker wynosi 50 procent. Innymi słowy, osoba, która jest prawdopodobnie największym pisarzem humoru naszych czasów zostaje odrzucona przez połowę czasu . Napisał książki. Jest napisany dla SNL . To rodzinne nazwisko. Za każdym razem, gdy otwiera e-maile od swoich redaktorów, jest to rzut monetą między tak i nie .

 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
westsnipes grotasmierci zsrr plastycy super-krasnale