Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 4 5 ... 10
1
Konsulat Stanu / Wykładzina dywanowa
« Ostatnia wiadomość wysłana przez lenonkumm dnia Sierpień 23, 2018, 10:32:22 »
Hej,

Czy zdajecie sobie sprawę z tego co się dzieje, jak to wszystko wygląda i co nam daje użycie wykładzina dywanowa przecież to jest mega rozwiązanie dla wszystkich, warto mieć ją w zanadrzu :) będzie dobrze :) trzymajmy się tego :)
2
Izba Nadzoru i Skarbu / Odp: Deweloper rzeszów
« Ostatnia wiadomość wysłana przez lenonkumm dnia Sierpień 23, 2018, 10:27:32 »

Imponujący postęp Litecoin i jego reputacja w budownictwie sugerują, że cena LTC może dotknąć znaku 100 USD. Jeśli cena LTC osiągnie 100 USD, firma może być wyżej w rankingu i stać się jednym z pięciu najlepszych. Byłby to najlepszy moment na obrót LTC, ponieważ wielu ekspertów spodziewa się, że ceny LTC mogą osiągnąć poziom 100 USD, jeżeli nie ma większych przeszkód.

Obraz za pośrednictwem Shutterstock

Żyjemy już w czasach, gdy większość aktywów jest przekształcana w postać cyfrową. Stopniowo dążymy do cyfryzacji, w zasadzie, dowolnej wartości. Ponadto, tendencje wyznaczane przez technologię blockchain implikują, że krok po kroku, będziemy musieli zrezygnować z pośrednictwa i przejść do indywidualnej kontroli i zarządzania naszymi aktywami. Aby zrozumieć, jak z nimi pracować, powinniśmy wiedzieć, w jaki sposób należy je klasyfikować. Artykuł będzie również pomocny dla tych, którzy są zainteresowani fintech.
3
Delegatura Gabinetu Krajowego na Województwo / Odp: Kampanie adwords
« Ostatnia wiadomość wysłana przez lenonkumm dnia Sierpień 23, 2018, 10:25:45 »
Bitcoin (BCN), pierwsza krypto-waluta, została wprowadzona w 2009 roku. Ale ogólne masy tylko odnotowały istnienie około 2015 roku, kiedy zaczęły rosnąć. Zanim ludzie zaczęli wiedzieć o kryptowalutach i technologii blockchain, rynek był już wypełniony kilkoma cyfrowymi walutami, uważając się za ulepszoną wersję Bitcoin.

Chociaż żadna z kryptowalut nie była w stanie powtórzyć popularności Bitcoin i nadal jest największą cyfrową walutą, nie można zaprzeczyć, że kilka projektów kryptograficznych jest rzeczywiście lepszych niż Bitcoin.

Prywatność zawsze była ważnym czynnikiem dla społeczności kryptograficznej. Podczas gdy Bitcoin był pierwszym, który rozpoczął rewolucję blockchain, nie każda osoba lub organizacja popiera otwartą sieć Bitcoin. Podczas gdy dokładna tożsamość osoby wysyłającej lub odbierającej BTC nie może być znana, jeśli znasz czyjś adres BTC, możesz łatwo śledzić swoje transakcje.
4
Izba Nadzoru i Skarbu / Deweloper rzeszów
« Ostatnia wiadomość wysłana przez ruswikimak dnia Maj 23, 2018, 15:00:10 »

Warto inwestować w nowe rzeczy o szczególnie takie które przyniosą jakieś pieniądze dlatego wypatrzylem sobie takiego deweloper rzeszów który daje gwarancję postawienie bloku i od razu aktu notarialnego, dzięki temu mam mieszkanie od ręki i 100% pewności

5
Delegatura Gabinetu Krajowego na Województwo / Odp: Kampanie adwords
« Ostatnia wiadomość wysłana przez ruswikimak dnia Maj 23, 2018, 14:57:33 »
Tradowanie -> Analiza Techniczna
Inwestowania -> Analiza Fundamentalna

Tradingu nie interesuje mnie nazwa, ilość sztuk,  wydarzenia ani nic innego - tylko WYKRES  :wink:
Jak inwestuje w longterm wtedy ważne są fundamenty. XVG nigdzie na longterm nie było wrzucone, na pewno nie u nas bo nikt z nas nie trzyma go na longa  :smile: więc ta wiadomość jest troche bez sensu @Margola
Uprzedzając pytania -> nie uważam XVG za dobrą pozycje na LONGA co pisałem często różnym osobom na priv przy pytaniach  :smiley: Ci co dłużej ze mną współpracują, wiedzą kiedy pozbyłem się wszystkich XVG.
 Jasna sprawa i dobrze że bezpieczniej do tego podchodzisz, osobiście i traduje i inwestuję, nie zainwestował bym na longa w coś takiego :smiley: ale jeśli wykres wygląda dobrze to mogę grać na każdym coinie  jesli posiada jakąś płynność :smiley:

Być może wkrótce pogramy na DAS... :smile: hmm

6
Delegatura Gabinetu Krajowego na Województwo / Kampanie adwords
« Ostatnia wiadomość wysłana przez lenonkumm dnia Kwiecień 11, 2018, 08:37:53 »
Hej, ho,

Najlepszych przekazem reklam nie jest wcale telewizja ,bo dociera do wszystkich grup nawet tych nie zainteresowanych, najlepszym sposobem jest internet :) a w internecie to kampanie adwords dociera tylko do tych użytkowników którzy są na prawdę zainteresowani i są w stanie kupić ten produkt bądź usługę


7
Ambasada Rzeczypospolitej Obojga Narodów / Przelew bitreksowy
« Ostatnia wiadomość wysłana przez lenonkumm dnia Kwiecień 11, 2018, 08:35:18 »

 Mi też utknał przelew z portfela na bitrexa, 0 potwierdzeń, ani na wallecie ani na gieldzie śladu coinów gdzieś sie zawieruszyły, ktoś coś ? Mój portfel przestał kopać od 2 dni...ktoś ? Coś ?
Coś się jeblo czy co ?
Patrząc na problemy z transakcjami tak mi się wydaje. Optymalizator konwersji z tego co pamiętam optymalizuje pod konwersje, które zawierają się w kolumnie "Konwersje" (to definiujesz przy tworzeniu konwersji zaznaczając Tak lub Nie). Więc możesz wybrać np. stronę docelową (rozumiem, że ThankYouPage) i ustawić strategię, która będzie pod to optymalizować. Na 99% tak jest ;-) może ktoś się jeszcze wypowie, żeby potwierdzić na 100%
8
Kancelaria Prezydenta / Odp: Podpis. Ustawa o Demkratyzacji
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Tak Sewybrał dnia Kwiecień 07, 2018, 23:12:43 »
Jak poszła Demkratyzacja ? ;D
9
Izba Imigracyjna / Odp: Wniosek o obywatelstwo [Tak Sewybrał]
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Tak Sewybrał dnia Kwiecień 07, 2018, 23:08:08 »
Aktualnie przybywam z Państwa Umel. Rządca w Niepodległe Państwo Umel w Nordacie
10
X kadencja Sejmu (12.12.2017-12.04.2018) / Odp: I Posiedzenie Sejmu X kadencji
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Tak Sewybrał dnia Kwiecień 07, 2018, 23:03:31 »
Czy coś zostanie rozstrzygnięte w tej sprawie ?
Strony: [1] 2 3 4 5 ... 10
Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
speedwayarena2013 countrylife mba svcraft thoubal